Vastenactie voor Welzijnsschakels

Gedurende de veertigdagentijd, ofwel de vastentijd willen we met onze leerlingen stilstaan bij wat vasten betekent. In de aanloop naar Pasen kunnen we ervoor kiezen om wat soberder te leven door bijvoorbeeld minder te snoepen.
Maar wat als je door omstandigheden gedwongen bent om altijd sober te leven, wat als je dit niet te kiezen hebt?
Om ons steentje hieraan bij te dragen organiseren we met onze leerlingen opnieuw een inzamelactie  voor de Welzijnsschakels van Boom.
Van nu tot de paasvakantie mogen de leerlingen iets van droge voedingsmiddelen, die uiteraard niet bederven, of verpakte verzorgingsproducten meebrengen. Voorbeelden hiervan zijn een pak rijst of pasta, koffie  of thee, een ongeopende tube tandpasta, douchegel,…

We verzamelen deze op school en zullen dit in de laatste week voor de paasvakantie in klasbubbel gaan doneren bij Welzijnsschakels.